En forma i segurs

Estem preparats per a tu

Image of outdoor area of David Lloyd Hampton

Unes instal·lacions tan àmplies ens permeten oferir-te excepcionals opcions d'esport en un ambient segur i actiu.

Image of lady on treadmill

QUINES INTAL·LACIONS HI HA DISPONIBLES?

Estem encantats d'haver reobert nostres clubs, amb mesures millorades per garantir la seguretat dels nostres socis i empleats. Oferim instal·lacions tant interiors com exteriors, que inclouen:

 • Pistes de tennis i pàdel - amb reserva prèvia a l’App. 
 • Gimnàs – amb aforament del 30% i reserva prèvia a l’App. 
 • Activitats dirigides - amb aforament limitat al 50% a l’exterior, possibilitat d’interior al 30%. Reserva prèvia a l'App.
 • Piscina - coberta amb aforament limitat al 50% i reserva prèvia a l'App.
 • Restaurant - obert fins a les 21:00h, tant la terrassa amb aforament del 100%, com l'interior amb aforament de l'30%. Servei a taula per esmorzar i dinar i take away durant la resta del dia.
 • Fisioteràpia i osteopatia.
 • Salons socials - amb aforament del 30%.
 • DL Kids – amb reserva prèvia.
 • Vestidors.
 • Zona d’aigües.
 Hem introduït nous protocols perquè tothom estigui segur i actiu als nostres clubs. Des de la reobertura, els nostres socis ens han puntuat amb un 4,5 sobre 5 en seguretat i benestar.

Image of woman pushing a sled in the gym at David Lloyd

GIMNÀS

Torna a la teva rutina ara que el nostre gimnàs d'última generació està obert, amb tot l'espai i equipament necessari per gaudir d'entrenament variat i motivador.

Tant si estaves desitjant tornar a fer càrdio, com si tenies moltes ganes d'entrenar a la nostra zona de pes lliure o si vols reprendre el que vas deixar amb el nostre equipament funcional, tenim tot el que necessites i més als nostres amplis gimnasos. També oferim sessions de fisioteràpia perquè puguis gaudir dels beneficis afegits de l'entrenament sota la supervisió dels nostres professionals.

També hem creat gimnasos addicionals de manera temporal a la majoria dels nostres clubs, així que no hauràs d'esperar per utilitzar la teva màquina preferida.

A més, amb un aforament limitat, mesures de distanciament social (com ara separar les màquines), les noves estacions de desinfecció i la neteja constant, els nostres gimnasos et proporcionen l'entorn de qualitat que necessites per entrenar de forma segura i eficient.
 
Image of man doing combat element of a Blaze class

ACTIVITATS DIRIGIDES

El nostre variat programa d'activitats dirigides ha tornat, oferint-te cada dia classes holístiques, de cycling, de tonificació i força, cardio i HIIT a les nostres àmplies i exclusives sales.

Si t'agrada la motivació extra que se sent quan treballes en grup, la nostra fantàstica varietat de classes et permetrà trobar l'activitat que s'adapti a tu, com el cycling, Blaze o ioga. També seguim realitzant algunes classes a l'exterior, perquè puguis gaudir d'un entrenament a l'aire lliure.

I et pode garantir que fem tot el possible perquè estiguis segur. Estem limitant l'aforament de les classes en base a les directrius de les autoritats i programant el nostre horari per donar temps suficient entre classes per desinfectar a fons. Les sales tenen senyals a terra que indiquen als participants el seu lloc, mantenint una distància segura.
 
Image of swimmer in the outdoor pool at David Lloyd

NATACIÓ

Hem pres mesures per garantir que la teva tornada a l'aigua sigui segura. Estem limitant el nombre de nedadors per carril (segons les dimensions de la piscina) i estem demanant que només hi hagi un nedador per carril, perquè tothom pugui mantenir una distància segura. També estem desinfectant les gandules després de cada ús.

A més, vam realitzar un nombre limitat de classes de natació, amb capacitat reduïda i un interval de al menys 10 minuts entre sessió per evitar aglomeracions entre grups.

Image of lady in yoga pose

IOGA I PILATES

Gaudeix de la teva tornada a la nostra lluminosa i àmplia sala d'activitats holístiques amb els beneficis relaxants i curatius d'una classe de ioga o Pilates. Quan el temps ho permet, estem donant algunes classes a l'aire lliure, perquè puguis gaudir d'una sessió a el sol amb vistes a la nostra piscina exterior i jardins.

Les nostres classes holístiques són la forma perfecta de tonificar els músculs i millorar la postura, mentre augmentes la flexibilitat i la força del core. També són genials a nivell mental, per desconnectar de l'estrès i les tensions que ens dóna la vida, especialment en aquests moments.

A més, amb aforament limitat, sales espaioses, distància entre els assistents i desinfecció després de cada classe, la teva seguretat és sempre la nostra prioritat.
 
Image of a girl hitting a backhand

PISTES

Estem encantats que les nostres pistes de tennis i pàdel exteriors tornin a estar obertes.

Les pistes estan disponibles, així que, si ets un amant de les raquetes o ets nou en aquest esport, pots gaudir d'un partit d'individuals o dobles amb els teus companys. També tornen les classes en grup i les activitats socials.

Per mantenir la teva seguretat, les pistes s'han de reservar prèviament.
 
Image of coffee mug at David Lloyd

MENJAR, TREBALLAR I SOCIALITZAR

Els nostres restaurants i terrasses estan oberts perquè puguis relaxar-te, treballar o fer vida social amb la família, amics o companys. Pots gaudir de molts dels teus plats favorits del nostre menú o simplement prendre alguna cosa a la nostra terrassa.

A més, si prefereixes canviar d'escenari, les nostres sales de reunions i salons socials són una alternativa perfecta a treballar des de casa amb Wi-Fi i seients còmodes que et proporcionaran el millor ambient per seguir treballant, i, per descomptat, ens assegurem que es mantingui la distància social.
 

SEGURETAT I DISTANCIAMENT SOCIAL

La seguretat dels empleats i els socis és la nostra prioritat número u, i encara que les coses siguin una mica diferents, als nostres clubs seguiràs trobant una experiència Premium en salut i fitness. Hem incorporat extensos protocols de neteja i pràctiques de distanciament social a tots els nostres clubs. Les mesures inclouen:
 • Limitar el nombre de socis en certes àrees de club.
 • Estacions de gel desinfectant a recepció i a tot el club.
 • Ús d'una solució desinfectant viricida.
 • Ampliació dels horaris de neteja per mantenir un alt nivell d'higiene, especialment en els punts de major contacte.
 • Aforament limitat a les activitats dirigides per respectar el distanciament social.
 • Els empleats desinfecten l'equip després de cada classe.
 • Hem ampliat l'espai al gimnàs i s'han instal·lat sales addicionals en la majoria de clubs perquè puguis fer exercici a una distància segura.
Informa't sobre el que fem per mantener-te segur >
 

EN FORMA I SEGURS

Si tens pensat venir a al Club, tingues en compte el següent:
 • Respectem les mesures governamentals i modificarem els nostres procediments d'acord amb qualsevol canvi en les regulacions.
 • No vinguis al club si no et sents bé i avisa'ns si tu o alguna persona amb qui convisquis desenvolupa símptomes de Covid-19.
 • Protegeix-te netejant l'equipament abans i després del seu ús i rentant-te les mans amb freqüència.
 • No retiris els materials de neteja / desinfectant de mans de el Club.
 • Porta la teva pròpia tovallola, estoreta de ioga i ampolla d'aigua.
 • Si us plau, respecta el distanciament social en tot moment.
 • Descarrega l'aplicació mòbil de David Lloyd; hauràs de fer-la servir per reservar totes les activitats dirigides, pistes i classes per a nens. També gimnàs i piscines en hora punta.
 • Sigues pacient, amable i consulta la cartelleria. Per descomptat, si tens comentaris, pregunta a l'equip.
 • Recorda portar mascareta en tot moment, excepte quan facis esport o consumeixis al restaurant