En forma i segurs

Estem preparats per a tu

Image of outdoor area of David Lloyd Hampton

Es hora de regalar-te una mica de temps. Troba un lloc on puguis relaxar-te, socialitzar i tornar a agafar el ritme.

Image of lady on treadmill

ESTÀ OBERT EL CLUB?

Estem encantats de tenir el club totalment obert.

Amb instal·lacions de fitness indoor i a l'aire lliure, els nostres espaiosos clubs tenens tot el necessari per a relaxar-te, fer vida social i recuperar-te.

Entrenar al gimnàs, motivar-te en una classe d'activitats digirides, la sensació del primer llarg a la piscina, o simplement un espai on relaxar-te on puguis desconnectar, tot està aquí per a tu.

Més informació sobre com et mantenim segurHem introduït nous protocols perquè tothom estigui segur i actiu als nostres clubs. Des de la reobertura, els nostres socis ens han puntuat amb un 4,5 sobre 5 en seguretat i benestar.

Image of woman pushing a sled in the gym at David Lloyd

GIMNÀS

Torna a la teva rutina ara que el nostre gimnàs d'última generació està obert, amb tot l'espai i equipament necessari per gaudir d'entrenament variat i motivador.

Tant si estaves desitjant tornar a fer càrdio, com si tenies moltes ganes d'entrenar a la nostra zona de pes lliure o si vols reprendre el que vas deixar amb el nostre equipament funcional, tenim tot el que necessites i més als nostres amplis gimnasos. També oferim sessions d'entrenament personal perquè puguis gaudir dels beneficis afegits de l'entrenament sota la supervisió dels nostres professionals.

A més, amb les estacions de desinfecció i la neteja constant, els nostres gimnasos et proporcionen l'entorn de qualitat que necessites per entrenar de forma segura i eficient els nostres gimnasos et proporcionen l'entorn de qualitat que necessites per entrenar de forma segura i eficient.

 
Image of man doing combat element of a Blaze class

ACTIVITATS DIRIGIDES

El nostre variat programa d'activitats dirigides ha tornat, oferint-te cada dia classes holístiques, de cycling, de tonificació i força, cardio i HIIT a les nostres àmplies i exclusives sales.

Si t'agrada la motivació extra que se sent quan treballes en grup, la nostra fantàstica varietat de classes et permetrà trobar l'activitat que s'adapti a tu, com el cycling, Blaze o ioga. També seguim realitzant algunes classes a l'exterior, perquè puguis gaudir d'un entrenament a l'aire lliure.

I et podem garantir que fem tot el possible perquè estiguis segur. Estem programant el nostre horari per donar temps suficient entre classes per desinfectar a fons. Les sales tenen senyals a terra que indiquen als participants el seu lloc, mantenint una distància segura.

Image of swimmer in the outdoor pool at David Lloyd

NATACIÓ

Tant si vols nedar abans d'anar a treballar com si vols passar un dia en família a l'aigua, a les nostres piscines interiors i exteriors podràs gaudir de la natació independentment del clima. Relaxa't amb un bany curt o activa't amb una sessió d'entrenament - com tu prefereixis.

També hem reintroduït les nostres classes de natació i activitats dirigides d'aigua, per a què aprenguis a nedar o segueixis actiu amb els nostres socis.

 

Image of lady in yoga pose

IOGA I PILATES

Gaudeix de la teva tornada a la nostra lluminosa i àmplia sala d'activitats holístiques amb els beneficis relaxants i curatius d'una classe de ioga o Pilates. Quan el temps ho permet, estem donant algunes classes a l'aire lliure, perquè puguis gaudir d'una sessió a el sol amb vistes a la nostra piscina exterior i jardins.

Les nostres classes holístiques són la forma perfecta de tonificar els músculs i millorar la postura, mentre augmentes la flexibilitat i la força del core. També són genials a nivell mental, per desconnectar de l'estrès i les tensions que ens dóna la vida, especialment en aquests moments.

A més, amb aforament limitat, sales espaioses, distància entre els assistents i desinfecció després de cada classe, la teva seguretat és sempre la nostra prioritat.
 
Image of a girl hitting a backhand

PISTES DE TENNIS I PÀDEL

Estem encantats que les nostres pistes de tennis i pàdel tornin a estar obertes.

Les pistes estan disponibles, així que, tant si ets un amant de les raquetes o com si ets nou en aquest esport, pots gaudir d'un partit d'individuals o dobles amb els teus companys. També tornen les classes en grup i les activitats socials.

Per mantenir la teva seguretat, les pistes s'han de reservar prèviament.

 

Image of coffee mug at David Lloyd

MENJAR, TREBALLAR I SOCIALITZAR

Els nostres restaurants i terrasses estan oberts perquè puguis relaxar-te, treballar o fer vida social amb la família, amics o companys. Pots gaudir de molts dels teus plats favorits del nostre menú o simplement prendre alguna cosa a la nostra terrassa.

A més, si prefereixes canviar d'escenari, les nostres sales de reunions i salons socials són una alternativa perfecta a treballar des de casa amb Wi-Fi i seients còmodes que et proporcionaran el millor ambient per seguir treballant, i, per descomptat, ens assegurem que es mantingui la distància social.

EN FORMA I SEGURS

Si tens pensat venir a al Club, tingues en compte el següent:
  • Respectem les mesures governamentals i modificarem els nostres procediments d'acord amb qualsevol canvi en les regulacions.
  • No vinguis al club si no et sents bé i avisa'ns si tu o alguna persona amb qui convisquis desenvolupa símptomes de Covid-19.
  • Protegeix-te netejant l'equipament abans i després del seu ús i rentant-te les mans amb freqüència.
  • Tots els socis majors de 6 anys han de portar la mascareta mentre estiguin a les instal·lacions interiors.
  • Porta la teva pròpia tovallola, estoreta de ioga i ampolla d'aigua.
  • Si us plau, respecta el distanciament social en tot moment.
  • Descarrega l'aplicació mòbil de David Lloyd; hauràs de fer-la servir per reservar totes les activitats dirigides, pistes i classes per a nens. També gimnàs i piscines en hora punta.
  • Sigues pacient, amable i consulta la cartelleria. Per descomptat, si tens comentaris, pregunta a l'equip.